
Користувачі AUTO.RIA, які регулярно читають наші новини, уже знають, що «нульове розмитнення» насправді працює, і перший автомобіль, який був «пригнаний» за цими правилами, вже отримав українські номерні знаки та свідоцтво про реєстрацію.
«Нульове розмитнення» на практиці. Як пригнати авто за новими правилами
Перевірити усе на практиці, після того, як закон набув чинності, погодилася Юлія Риковська – директорка компанії West Auto Hub, і саме з нею ми поспілкувалися, аби дізнатися ще більше подробиць про те, як відбувався увесь процес та дати відповіді на запитання, які виникали навіть після того, як ми опублікували кілька статей, у яких розкривали нещодавні зміни у законодавстві.
Авто з Америки. Що та за скільки можна вибрати зараз?
Автомобілісти, які переглянуть відеозапис, дізнаються, чи бува, немає якихось прихованих вимог щодо сплати податків після закінчення воєнного стану, як відбувається процес митного оформлення автомобіля – він став простіший, чи навпаки, додались якісь етапи та «папери». Чи можна скористатися цими правилами самостійно, без послуг брокерів, сертифікаційних центрів тощо. А також поговоримо про одне з найголовніших питань – як порахувати, у скільки обійдеться автомобіль, ввезений без акцизу, мита й ПДВ – адже скасовані не всі платежі та супровідні витрати, з якими доведеться стикнутися, імпортуючи автотранспорт навіть з «нульовим розмитненням».
00:03 — Вступ. Представлення експерта. 01:09 — Чи дійсно зараз в Україні можливо оформити автомобіль без сплати податку на імпорт? 01:46 — Сплата податків на імпорт після завершення воєнного стану: міф чи реальність? 03:43 — Як змінився процес ввезення автомобіля? 05:13 — Чи обов’язково звертатись до митних брокерів? 06:34 — Як придбати автівку не перетинаючи кордон? 08:15 — Як розрахувати кінцеву вартість автомобіля «під ключ»? 11:26 — Умови імпорту, про які слід знати.